Zehra Güneş’in Volkan Demirel sırrı belli oldu: Nedenini açıkladı!

Spor Arena’nın sorularını yanıtlayan Zehra, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel katıldığı Kim Milyoner Olmak İster’de Volkan Demirel’i joker olarak tercih etmesinin sebebini anlattı.

“‘Kim Milyoner Olmak İster?’ gerçekten çok farklı bir tecrübeydi” diyen Zehra Güneş şöyle devam etti:

“Küçüklüğümden beri izlediğim, televizyonda ailece açıp tahminlerde bulunduğum bir programdı. Her zaman ben soruları bilirdim abim yanımda, ‘ Zehra orada olmak o kadar kolay değil’ derdi. Oraya gittiğimde tam olarak ne olduğunu anladım. Gerçekten inanılmaz bir platform. Çok heyecan verici ve bildiğini unutturan bir yer. Volkan Demirel’i koymamızın nedeni, oradan kazandığım tutarı Hatay’da benim hayranım olan Ceren’in takımına bağışta bulunmak istedim.

Volkan abi de bu zamana kadar Hatay için çok fazla yardım yapıp gecesini gündüzüne katmış birisi. Onun da yardımının olması onu da çok mutlu eder diye düşündüm. İyi ki de koyduk çünkü benim futbol oynayan hiçbir bilgim yok. Gerçekten hatta arkadaşlarım, ‘Nasıl bilemezsin?’ dedi. Asla futbolla alakalı bir bilgim yok. Volkan abinin de jokerlerde olması benim için çok iyi oldu. Çok güzel bir işe imza attık. Dilerim orada gelecek vadeden küçük kız çocuklarımızın elinden tutup, bir nebze de olsa yardım edebilmişizdir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x